Çemtaş Çelik Makina Sanayi - CEMTS -

Çemtaş Çelik Makina Sanayi - CEMTS -

Ekim 19, 2022 - 22:37
Ekim 20, 2022 - 16:14
 2
Çemtaş Çelik Makina Sanayi - CEMTS -

ÇEMTAŞ, Bursa Organize sanayi bölgesinde; Bursalı sanayiciler, iş adamları ve halk girişimleri sonucunda 1970 senesinde kurulmuştur. Ülkemizde çelik üretimi yapmakta olan firma; özel siparişlere göre çelik üretimi yapmaktadır. 12/02/1970 tarihinde kurulan şirketin kayıtlı sermayesi 500.000.000 Türk Lirası, ödenmiş sermayesi ise 100.975.680 Türk Lirası olarak kayıtlarda yer almaktadır.

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Yönetim Kurulunda Kimler Var?

Çemtaş Çelik Makina Sanayi isimli şirkette alanında uzman, birçok farklı isim bulunmaktadır. Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında; İsmail TARMAN, Hidayet Nalan TÜZEL, Ergün KAĞITÇIBAŞI, Mustafa TARMAN, Murat TARMAN, Necati GELMEZ, Selahattin SERBEST, Salim Can KARAŞIKLI, Nalan ERKARAKAŞ ve Cevdet ERKANLI gibi profesyonel isimler bulunmaktadır.

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Kaç Kişiye İstihdam Sağlamaktadır?

ÇEMTAŞ, 2022 yılı itibariyle 470'den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır.

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Hangi Yılda Kuruldu?

Çemtaş Çelik Makina Sanayi 27/01/1970 tarihide kurulmuştur.

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Hangi Şehirde Bulunmaktadır?

Çemtaş Çelik Makina Sanayi şirketi, ülkemizin sanayi alanında birçok farklı devinin de bulunduğu Bursa isimli şehrimizde bulunmaktadır.

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Özelleştirildi Mi?

Çemtaş Çelik Makina Sanayi şirketi kurulduğu andan itibaren özel sermaye ile kurulmuş olup, herhangi bir özelleştirme süreci yaşamamıştır.

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Borsa İstanbul'da Nasıl Bulunur?

Çemtaş Çelik Makina Sanayi isimli şirketi Borsa İstanbul'da bulabilmek için "CEMTS" kodu ile arama yapmanız yeterli olacaktır. Bu kod ile hisse kağıdına ait tüm grafik bilgilerini görebilir, hisse kağıdıyla ilgili tüm detaylara erişebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Temettü Veriyor Mu?

Çemtaş Çelik Makina Sanayi isimli şirket, mevcut hisse kağıdı yatırımcılarına yılın belirli dönemlerinde temettü ödemesi gerçekleştirmektedir.

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Ne Kadar Temettü Veriyor?

Çemtaş Çelik Makina Sanayi, yılın farklı bölümlerinde temettü ödemesi yapmaktadır. Temettü ödemelerinin tutarları ve ödeme tarihleri ise ilgili şirket tarafından resmi internet sitesinde yatırımcılar tarafından hazırlanan özel bir bölümde yayınlanmakta ve yer almaktadır.

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Faaliyet Alanı Nedir?

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Anonim Şirketi isimli şirket, çelik üretimi alanında 1970 senesinden itibaren başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Ortakları Kimlerdir?

Çemtaş Çelik Makina Sanayi isimli şirket bir takım ortaklık yapısından oluşmaktadır. Firmanın ortakları arasında, Bursa Çimento Fabrikası Anonim Şirketi %57,73 oran ile, BUSEB Bursa Serbest Bölge Kurucusu ve İşleticisi Anonim Şirketi %1,26 oran ile ve Bursa Çimento Fabrikası Anonim Şirketi %1,69 oran ile ve ortaklık sağlarken kalan %42,27 hisse oranıyla DİĞER kategorisinde yer almaktadır.

Çemtaş Çelik Makina Sanayi Halka Arz Tarihi Nedir?

Çemtaş Çelik Makina Sanayi isimli şirket 26/12/1994 tarihinde halka arz edilmiş olup, bu tarihten itibaren Borsa İstanbul bünyesinde yer almaktadır.