DXN Network Marketing Sistemi

Ekim 21, 2022 - 13:53
Ekim 27, 2022 - 10:38
 4
DXN Network Marketing Sistemi
DXN Network Marketing Sistemi

Gıda katkı maddeleri ile ön plana çıkan DXN, Datuk Lim Siow Jin tarafından 1993 senesinde kuruldu. Şirketin merkezi Malezya'da bulunuyor. Ancak dünya çapında sayısız ülkede faaliyet gösteriyor. Firmanın ürün grupları arasında beslenme katkı maddeleri, yiyecek ve içecekler, kişisel bakım ürünleri, cilt bakım, kozmetik ve ev ürünleri yer alıyor. DXN, 2016 yılının mart ayında Türkiye'deki resmi şubesini açtı.

Burada ürün alımı, üye kaydı ile iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi gibi faaliyetler yürütülüyor. DXN Türkiye, pazar payını güçlendirmeye ve Güney Doğu Avrupa Ülkelerindeki iş fırsatını keşfetmeye devam ediyor. Marka, uzun süredir network marketing modelini benimsiyor. DXN network marketing sistemi içerisine dahil olarak sizlerde günden güne büyüyen bu firmanın bir parçası olabilirsiniz. Peki, bu sistemin avantajları nelerdir ve nasıl katılım sağlayabilirsiniz? Şimdi detaylara geçelim.

DXN Network Marketing Sistemi Nasıl Çalışır?

DXN network marketing sistemi içerisine dahil olanlar çeşitli bonuslara erişim sağlarlar. Ayrıca kar paylaşımları ve teşviklerlerle ödüllendirilirler. Burada tek bir üyelikle dünya çapında bonus kazanabiliyorsunuz. Kendinizi doğrudan satış alanında geliştirerek kazançlarınızı katlayabilirsiniz. DXN'de herkes eşittir. Zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde çevrenize satış yapabilirsiniz. Şirket, finansal bağımsızlığı ve kişisel başarıyı sağlayan ve dolayısıyla kişinin yaşam kalitesini arttıran bir çalışma şekliyle ilerliyor.

Firmanın 12.7 milyondan fazla kayıtlı üyesi mevcut. Ayrıca 180'den fazla ülkede 77 şubesi bulunuyor. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca üye edinerek işleri uluslararası alanlara taşıyabilirsiniz. Girişimciler, DXN ürünlerini distribütör fiyatıyla daha ekonomik bir şekilde satın almaktadır. Ek olarak ücretsiz eğitimlerle kendilerini sürekli olarak geliştirebiliyorlar.

DXN network marketing sistemi içerisine dahil olabilmek için https://www.dxnturkey.com web adresi üzerinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Anasayfaya erişim sağladıktan sonra sayfanın en alt kısmında Türkiye'deki şubeleri ve iletişim numaralarını göreceksiniz. Kendinize en yakın şube ile iletişime geçerek network ağına katılabilirsiniz. Ülkemizde binlerce bağımsız temsilci DXN ile kendilerine gelir kapısı yaratıyor. Ürünler son derece kaliteli olduğu için satışta kolay oluyor. Dilerseniz https://www.dxnturkey.com/contact/ linki üzerinden iletişim formu aracılığı ile soru, istek ve öneri gibi taleplerinizi gönderebilirsiniz.