Forever Living Network Marketing Sistemi

Ekim 24, 2022 - 08:24
Ekim 27, 2022 - 10:38
 26
Forever Living Network Marketing Sistemi
Forever Living Network Marketing Sistemi

Forever Living network markting sistemi içerisine dahil olurken sizlerden herhangi bir ücret talep edilmez. Abonelik ücreti, üyelik ücreti vb. durumlar söz konusu değildir. Eğer bir sponsorunuz yoksa hiç panik yapmanıza gerek yok. Firma bu konuda sizlere fazlasıyla yardımcı oluyor. 0212 3477126'yı arayarak veya info@flptr.com adresine mail atarak destek isteyebilirsiniz. Yetkililer sizleri doğru bir şekilde yönlendirerek kaydınızı gerçekleştirecektir.

Forever Living network marketing sistemi ile amaçlanan yüksek kaliteli ürünlerin tüketicilere ulaştırılmasını sağlamaktır. İş Planı ve Bonus Yapısı, Şirket İlkelerinde düzenlenmiştir. Peki, girişimciler bu sistem üzerinden nasıl kazanç elde ederler? Şimdi ayrıntılara geçelim.

Forever Living Network Marketing Sistemi Nasıl Çalışır?

Forever Living network marketing sistemi içerisine dahil olmak için öncelikle https://www.flptr.com/ web adresini ziyaret edin. Burada sol üst köşede ''Online işlemler'' sekmesini göreceksiniz. Ardından ''Özel müşteri'' alanına tıklayın. Kaydınızı gerçekleştirirken tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Yanlış bilgi verdiğiniz takdirde tarafınıza geri dönüş yapılmayacaktır. 

Firmanın çağrı merkezi numarası +90 (212) 347 71 26 olarak bilinmektedir. Dilerseniz +90 539 661 72 77 nolu whatsapp hattını da kullanabilirsiniz. Forever Living temsilcileri sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Şirketin İstanbul ve İzmir olmak üzere 2 adet merkez ofisi bulunuyor. Forever Living platformunun en büyük avantajlarından biri mobil uygulamasınında bulunmasıdır. Google Play Store ve App Store uygulama mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Şirketin mobil uygulaması binlerce kullanıcı tarafından aktif bir şekilde kullanılıyor. Boyutu küçük olduğu için herhangi bir şekilde donma, takılma ya da kasma gibi sorunlar meydana gelmiyor. Akıllı telefon ve tabletleriniz aracılığı ile pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Forever Living hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Güncel gelişmeler ve duyurular için sosyal medya sayfalarını da takip edebilirsiniz. Şirketin Facebook, Twitter, Instagra ve Youtube sayfaları mevcuttur. Burada mümkün olduğunca son gelişmeler paylaşılıyor. Tüm aboneler ve takipçiler için bilgilendirici içerikler sunuluyor. Sizlerde Forever Living network marketing sistemi içerisine dahil olarak indirimli ürünleri karlı bir şekilde çevrenize satabilirsiniz.