Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret - GSRAY -

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret - GSRAY -

Ekim 17, 2022 - 21:19
Ekim 19, 2022 - 22:31
 0
Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret - GSRAY -

Medya, lisanslı ürün, reklam hakları ve sponsorluk gibi maddi işlemlerin sonucunda elde edilecek gelirleri en üst düzeye çıkarmak amacıyla faaliyet göstermekte olan Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret isimli şirket taraftarlara daha etkin hizmet verilebilmesi, ticari ve sportif faaliyetlerin daha kaliteli ve sorunsuz olarak yürütülmesi adına çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Yönetim Kurulunda Kimler Var?

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret isimli şirketin yönetim kurulu bünyesinde alanında uzman, yılarını sektöre adamış birçok farklı isim yer almaktadır. Şirket bünyesinde yer alan isimler detaylı olarak incelendiğinde, şirketin kaliteli olarak yönetildiği başarılı olarak görülmektedir. Şirketin yönetim kurulunu detaylı olarak incelemek gerekirse; Yönetim kurulu üyeleri arasında; Metin Öztürk, Niyazi Yelkencioğlu, Nihat Kırmızı, Erden Timur, Murat Tacir, Hüseyin Ural Aküzüm ve Dursun Özbek gibi isimlerin bulunduğu görülmektedir.

Ayrıca ilgili şirketin Baş Hukuk Müşavirliği koltuğunda Avukat Doktor Petek ARSLAN, Mali İşler ve Kurumsal Hizmetler Direktörlüğü koltuğunda Sevinç AYIŞIĞI, Yayıncılık ve Medya Direktörlüğü koltuğunda Bahri HAVADIR, Mağazacılık Anonim Şirketi Genel Müdürü koltuğunda Esra HOŞCAN, Stat İşletme Direktörlüğünde Ali ÇELİKKIRAN, Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü koltuğunda Fatih ÖZCAN gibi isimler yer almaktadır.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Hangi Yılda Kuruldu?

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret isimli şirket 14 Mayıs 2010 tarihinde Galatasaray Sportif Anonim Şirketi ile Galatasaray Futbol Anonim şirketi isimli iki adet şirketin birleşmesi ile kurulmuştur.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Hangi Şehirde Bulunmaktadır?

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret isimli şirketin merkezi ülkemizin en kabalık şehirlerinden birisi olan İstanbul isimli şehirde bulunmaktadır.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Özelleştirildi Mi?

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret isimli şirket kurulduğu günden itibaren özel bir şirket olmasından dolayı herhangi bir özelleştirme sürecine sonradan dahil edilmemiştir.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Borsa İstanbul'da Nasıl Bulunur?

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret isimli şirketi Borsa İstanbul üzerinde "GSRAY" kodu ile arama yaparak bulabilir ve hisse kağıtları ile ilgili tüm detaylara erişebileceğiniz gibi yapmak istediğiniz işlemleri de başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Temettü Veriyor Mu?

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret isimli şirket mevcut yatırımcılarına bir miktar temettü ödemesi yapmaktadır. Yılın belirli zamanlarında belirli tutarlarda verilen temettü ödemeleriyle ilgili tüm bilgiler, firmanın ilgili internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Ne Kadar Temettü Veriyor?

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret isimli şirketin ne kadar temettü verdiği ile ilgili tüm bilgilere firmanın resmi internet sitesi üzerinden temettü dağıtım tarihlerinde erişim sağlayabilirsiniz. Bu tutarlar her yıl ve her temettü dönemi değişkenlik gösterdiği için net bir şey ifade etmek mümkün değildir.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Faaliyet Alanı Nedir?

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret isimli şirket spor faaliyetleri, lisanslı ürünlerin satışı, reklam anlaşmaları gibi birçok farklı alanda faaliyet göstermektedir.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Ortakları Kimlerdir?

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret isimli şirketin %68,77'si Galatasaray Spor Kulübü isimli derneğe ait olurken geri kalan %31,23'lük bölümü ise halka arz edilen hisselerden oluşmaktadır.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Halka Arz Tarihi Nedir?

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret isimli şirket 14/02/2022 tarihinde halka arz edilmiş olup, bu tarihten itibaren yatırımcıları tarafından hisse kağıtları başarılı ve sorunsuz bir şekilde satın alınabilmiştir. Bu tarihten sonra hisse kağıtları ile ilgili ilk işlemler 20/02/2202 tarihinde gerçekleşmiştir.